Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Натяжной потолок Звездное небо

Що може бути краще, ніж дивитись на небо, посипане зірками перед сном? Тільки уявіть: Ви лежите на зручному ліжку та бачите перед очима тисячі яскравих небесних світил. При цьому неважливо, яка погода за вікном: хмарно чи ясно, холодно чи тепло. Це могло б стати ідеальним завершенням важкого робочого дня. На щастя, завдяки новим технологіям така фантазія цілком може стати реальною, варто замовити натяжну стелю зоряне небо. І не важливо, чи живете Ви в мегаполісі або маленькому містечку, зоряне небо завжди буде у Вашій оселі.

Натяжні стелі із зображенням зоряного неба підходять не тільки для спалень. Якщо Ви живете в приватному будинку або володієте заміським комплексом з басейном, такий варіант стелі ідеально підійде для Вашого приміщення. Також цей вид стель чудово виглядає в клубах, барах та інших нічних закладах. Натяжна стеля "Небо із зірками" створює неповторну романтичну атмосферу для Вас та Ваших гостей.

До складу конструкції натяжної стелі типу зоряне небо входить полотно з ПВХ-плівки, оптичне волокно або прозоре каміння Swarowski, а також джерело світла. В даному випадку надзвичайно важлива правильна установка стелі та всіх її елементів. Монтажні роботи можуть виконувати тільки професіонали, оскільки процес вимагає спеціальних знань та інструментів. При оформленні замовлення наші фахівці безкоштовно зроблять заміри, а також оцінять архітектурні особливості приміщення. Ці дії необхідні для правильної установки стелі.

Як було зазначено вище, для створення ефекту зоряного неба потрібно оптичне волокно чи каміння. Якщо перший варіант бюджетніший, то другий трохи дорожчий. Каміння Swarowski являють собою кристали кришталю з огранкою, які чудово розсіюють світло. Завдяки своєму ограненню вони ідеально підходять для створення ефекту нічного неба з яскраво сяючими зірками.


Переваги натяжних стель з ефектом зоряного неба

Хоча ціни на стелі із зірками вищі за звичайні, вони мають ряд переваг, яких немає більше в жодного типу стель. До Вашої уваги подаємо деякі з них:

  • ексклюзивність - дизайн такої стелі унікальний для кожного окремого випадку, тому що порядок розміщення елементів, що світяться, неможливо точно відтворити. Крім того, такі стелі трапляються досить рідко. Встановивши її, Ви не тільки створите унікальний дизайн, але здивуєте Ваших гостей;
  • універсальність - якщо інші види стель в більшості випадків поєднуються з конкретним дизайном, то стеля з імітацією зоряного неба добре виглядатиме з будь-яким стилем;
  • релаксаційний ефект - як стверджують психологи, споглядання зоряного неба перед сном здатне позитивно впливати на психіку людини. Така картина заспокоює, дозволяє організму розслабитись та добре відпочити. Наші клієнти стверджують, що після встановлення стелі із зірками вони стали висипатися краще, а на ранок відчувати себе бадьорими та повними сил;
  • безпека - існує стереотип, що стелі з ефектом зоряного неба небезпечні. Однак це неправда. При правильній установці та експлуатації стеля абсолютно нешкідлива. Також для створення та встановлення стелі використовуються лише екологічно чисті нетоксичні елементи, що не виділяють запаху хімікатів;
  • стійкість - стелі, які ми встановлюємо, виготовлені з матеріалів найвищої якості. Вам не доведеться переживати з приводу поломок, частих ремонтів або заміни деталей, адже ми гарантуємо стабільну роботу всіх складових конструкції. Стеля стійка до впливу високих та низьких температур, а також до підвищеної вологості.

Вартість стель із ефектом зоряного неба не найнижча, що часто відлякує клієнтів. Логічно, адже покупка може не виправдати очікування, конструкція виходити з ладу або з самого початку неправильно встановлена. Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, рекомендуємо Вам співпрацювати з компаніями, які заслужили позитивні відгуки клієнтів, а також мають досвід продажу та встановлення продукту.

Саме такою є компанія Mirem. Наші майстри безкоштовно зроблять заміри приміщення, і в найкоротший термін проведуть монтаж стелі. Для оформлення замовлення достатньо зв'язатися з нами за вказаним номером телефону. Наші менеджери люб'язно ознайомлять Вас з деталями, а також докладно дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Інші види натяжних стель
Вибирайте, що вам до душі
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи