Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Відгуки

 • Марина Грицай
  Величезне спасибі компанії Mirem за оперативну, якісну роботу. Монтажники просто розумнички. Робили швидко, злагоджено. Робили кухню і кімнату. Технолог запропонував приголомшливу люстру (якою і я і дитина залишилися задоволені) з підсвічуванням та нічником. Профіль алюмінієвий ;), полотно дійсно без запаху.Ціна-якість. Загалом ДЯКУЮ величезне за таку красу. Однозначно рекомендую!!!!!
 • Ярослав Гаврилюк
  Велике спасибі компанії за виконану роботу. З цією компанією розпочав співпрацю на початку 2019 року і поступово з їх допомогою робив натяжні стелі по всій квартирі. Дуже професійний та дружній підхід. Все робилося вчасно і дуже якісно. Якість дуже хороша. Раджу!!!
 • Альона Кухар
  Уклали договір з Mirem минулого тижня, на заміри приїжджав Костянтин – окреме йому спасибі! Днями стелю встановили. Хлопці приїхали у призначений час, зробили все дуже швидко, акуратно та якісно! Велика подяка їм за виконану роботу:) Якщо потрібна натяжна стеля, то тільки Mirem!)
 • Зоя Русанова
  Замовила послуги у фірмі Mirem, ще наприкінці липня 2018 р., але так як ремонт у квартирі затягнувся, зробили натяжні стелі тільки на початку жовтня. Оскільки у мене в квартирі на стелі плити перекриття і між ними з'явилась тріщина (будинок сів), мені порадили зробити саме натяжні стелі, замовила матові! Обсяг робіт 2 кімнати: одна 16 м2, друга-кухня 11 м2. Виконували роботи Антон і Олександр, все зроблено якісно, швидко і в строки! Стелями тепер не можу налюбуватися, дуже красиво виглядають! Дякую усім!
  Костянтину-окреме Дякую, за терпіння! Рекомендую, не пошкодуєте!
 • Олена Рогожина
  Натяжні стелі зробили наш музичний зал у дитсадку просто чарівним. Дякуємо всьому колективу Mirem за чудову та професійну роботу, за приємне спілкування, за чистоту та відмінну роботу, за дуже якісний матеріал, який не має запаху, що для нашого саду та для наших дітей має величезне значення. Продовжуватимемо з вами співпрацювати і обов'язково радитимемо друзям та знайомим. Ще раз велике спасибі.
  Сьогодні оформила договір на встановлення стелі у спальні у себе вдома. Дякую Костянтину за професійну консультацію. Дуже приємно спілкуватися з вами. Навіть не сумніваюся у чудовій якості роботи!
 • Олена Чубарова
  Велике дякую компанії mirem. За виконану роботу. Монтаж стелі був зроблений швидко та якісно та головне без пилу! Дякую хлопцям за додаткову консультацію. PS: у нас ще залишилося кілька метрів. Тому ще звертатимемося до вас ))
Дивитись усі відгуки про нас від щасливих власників натяжних стель