Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Часті запитання

 • Питання:
  Яка ціна за 1 кв.м натяжної стелі?
  Відповідь:
  Багато клієнтів запитують про ціну за 1 кв.м натяжної стелі. Точну ціну метра можна вирахувати лише знаючи площу та периметр приміщення. Наприклад, візьмемо приміщення 4 кв.м. Стеля з розмірами 2х2 м має периметр 8 м, а стеля 1х4 м має периметр 10 м. Відповідно, обидва приміщення площею 4 кв.м, а ціна на них буде різною. Також купити шпалери або скажемо фарбу, не знаючи параметрів кімнати. Додатково на ціну натяжної стелі впливають кількість кутів, ширина приміщення, кількість точок освітлення, наявність труб, що проходять через стелю і т.д. Бажаєте знати ціну за 1 кв.м? Надайте, будь ласка, параметри приміщень, і ми із задоволенням складемо прорахунок, а також Вас повністю проконсультуємо. Крім цього, для приблизних підрахунків ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором цін на натяжні стелі.
 • Питання:
  Наскільки опуститься стеля після встановлення натяжної стелі?
  Відповідь:
  Ширина алюмінієвого профілю становить 3 см (а ми працюємо лише з алюмінієвим профілем). Допустиме опущення у разі ідеального рівня основної стелі від 4 см. Але не варто забувати, що висота стін може різнитися, плити можуть лежати нерівно, у стінах під стелею може проходити проводка або стелі можуть проходити комунікації. Натяжна стеля опускається з можливим мінімальним відступом за рівнем. Фахівці нашої компанії обов'язково узгодять із Вами рівень майбутньої натяжної стелі перед початком робіт.
 • Питання:
  Що таке "вставка"?
  Відповідь:
  Вставка - це декоративний елемент, який використовується для встановлення натяжної стелі. Кріпиться вставка безпосередньо в сам профіль і виконує декоративну функцію, замінюючи пінопластовий багет, що вийшов з моди. Вставка може мати як білий, так і будь-який колір, підібраний до Вашого інтер'єру. Під час заміру наші технологи нададуть Вам зразок.
 • Питання:
  Яке освітлення вибрати?
  Відповідь:
  Люстри та світильники наповнюють кімнату світлом, розставляють правильні акценти, надають затишку та тепло Вашому приміщенню. Це можуть бути люстри накладні, гачкові, планкові, вбудовувані світильники, накладні (круглої форми), світильники-підвіси, трекові системи і т. д.
  З натяжною стелею можна використовувати будь-які LED лампи та світильники.
  Всі "АЛЕ" відносяться тільки до освітлювальних приладів, що нагріваються, так як освітлювальні прилади, корпус яких нагрівається за певних умов, можуть пошкодити полотно.
  Відстань між відкритим джерелом світла та натяжною стелею має становити не менше 30 см. У плафонах – не менше 15 см. Якщо ви використовуєте лампи розжарювання, то їх потужність не перевищує 50 Вт, якщо галогенові – не більше 35 Вт.
  Наші технологи мають величезний досвід роботи з натяжними стелями, і зможуть відповісти на будь-які Ваші питання під час заміру. Завжди краще побачити та дати правильну консультацію.
 • Питання:
  Коли викликати технолога-замірника для прорахунку/установки натяжної стелі?
  Відповідь:
  Процес заміру натяжної стелі полягає в тому, щоб чітко вимірювати всі боки та діагоналі приміщення. Під час заміру технолог дивиться структуру стін, можливість кріплення того чи іншого профілю, доступність по периметру для роботи монтажної бригади. Під час заміру технолог може проконсультувати клієнта щодо освітлення або підготовки стелі до роботи. Також може розповісти про додаткові можливості: кріплення під карниз (стельовий), установка ширяючого профілю, установка трекових систем, кріплення під вбудовані меблі і т.д.
  Найкраще викликати технолога на замір за наявності плитки в санвузлах, відштукатурених стінах і виведених комунікаціях, бажано до поклейки або фарбування шпалер. Також зазначимо, що бойлери, кондиціонери, меблі, душові кабіни встановлюються вже після натяжної стелі.
 • Питання:
  Наскільки видно шов на стелі?
  Відповідь:
  Шов на полотнах виконується шляхом спайки двох частин. Цей процес відбувається шляхом подачі струму на полотно, завдяки чому молекули полотна зливаються між собою. Так як шов виготовляється з виворітного боку полотна і при встановленні вивертається назовні, його практично не видно. Виглядає шов як тонка, рівна струна і в процесі експлуатації практично непомітна. Хочемо відзначити також, що наявність шва на якість натяжної стелі не впливає. Під час заміру наші технології обов'язково нададуть зразок шва. Тож ви зможете все побачити ще до встановлення стелі.
 • Питання:
  Стеля провисає. Що робити?
  Відповідь:
  Для початку давайте розберемося в технології встановлення натяжної стелі. По периметру приміщення монтується профіль (каркас), потім фіксується полотно (під впливом теплової гармати). Підігрів полотна забезпечує рівний і гладкий вигляд стелі, а також за рахунок натяжки дає йому міцність.
  Гарпунна система установки передбачає усадку на 6-8%, що дозволяє забезпечити рівну та міцну натяжку.
  Провисання натяжної стелі відбувається з різних причин:
  • затоплення
  • уламки, тріщини основної стелі
  • повітря між основною та натяжною стелею (це може бути як повітря, так і тріщини у фасадах або перекриттях)
  Норма провисання натяжної стелі відповідно до стандартів становить 1% від діагоналі кімнати. Наприклад у кімнаті 3*5м діагональ 5.81 м. З цього випливає, що провисання 5-6 см є нормою.
  Але в будь-якому випадку не потрібно піддаватися паніці.
  У разі затоплення вода зливається, стеля прогрівається і підсушується, і чудово ставиться назад.
  У разі повітря під полотном є кілька варіантів вирішення питання. Наш технолог може запропонувати встановити вентиляційні решітки, кільця - у такому разі повітря буде виходити через отвір і полотно самостійно стане на місце. Є й більш трудомісткий варіант – демонтаж частини полотна. Полотно демонтується у передбачуваному місці потоку повітря, щілини герметизують силіконом, герметиком, піною та полотно ставиться назад.
  У жодному разі не можна самостійно гріти або проколювати полотно! Найкраще зверніться за допомогою до фахівців нашої компанії.
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Наші клієнти люблять нас
 • Марина Грицай
  Величезне спасибі компанії Mirem за оперативну, якісну роботу. Монтажники просто розумнички. Робили швидко, злагоджено. Робили кухню і кімнату. Технолог запропонував приголомшливу люстру (якою і я і дитина залишилися задоволені) з підсвічуванням та нічником. Профіль алюмінієвий ;), полотно дійсно без запаху.Ціна-якість. Загалом ДЯКУЮ величезне за таку красу. Однозначно рекомендую!!!!!
 • Ярослав Гаврилюк
  Велике спасибі компанії за виконану роботу. З цією компанією розпочав співпрацю на початку 2019 року і поступово з їх допомогою робив натяжні стелі по всій квартирі. Дуже професійний та дружній підхід. Все робилося вчасно і дуже якісно. Якість дуже хороша. Раджу!!!
 • Альона Кухар
  Уклали договір з Mirem минулого тижня, на заміри приїжджав Костянтин – окреме йому спасибі! Днями стелю встановили. Хлопці приїхали у призначений час, зробили все дуже швидко, акуратно та якісно! Велика подяка їм за виконану роботу:) Якщо потрібна натяжна стеля, то тільки Mirem!)
Дивитись усі відгуки про нас від щасливих власників натяжних стель