Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Парящі натяжні стелі
і парящі лінії

Парящі натяжні стелі отримали свою назву від візуального ефекту, який вони створюють. Після встановлення конструкції створюється враження, що стеля буквально зависла в повітрі і летить. Видимість стелі, що літає, досягається за допомогою особливого розташування світлових елементів. Завдяки такому ефекту парящі стелі стали користуватися особливою популярністю серед дизайнерів. Адже кожен декоратор приміщення хоче оформити інтер'єр максимально оригінально та незвичайно. Для цього завдання ідеально підходить цей тип конструкції.

Плюси парящих натяжних стель

Варто наголосити, що вони відрізняються кількома головними перевагами. Представляємо їх до вашій увазі:

Універсальність
Парящий тип стелі можна встановити практично в будь-якому приміщенні, а монтаж займає всього кілька годин. Під час робочого процесу не потрібно виносити з приміщення всі меблі, необхідно забрати тільки ті, які заважають установці.
Така конструкція підійде для класичного та сучасного інтер'єру. Ці стелі чудово справляються із завданням візуального збільшення простору. Крім того, можна підібрати будь-який колір і фактуру полотна так, щоб стеля гармонійно поєднувалась зі стилем і була органічною частиною дизайну. Цю категорію стель використовують не лише для монтажу у квартирах чи приватних будинках. Такі конструкції відмінно підходять для встановлення в офісах, кафе, заміських комплексах та інших приміщеннях.

Практичність
Цей тип стель не потребує спеціального обслуговування після встановлення. Також завдяки антистатичному покриттю пил на таких стелях практично не накопичується. Якщо виникає необхідність протерти полотно, Ви можете це зробити за допомогою вологої серветки або шматка тканини.

Економічність
Даний тип стель є одним із найбільш бюджетних. Незважаючи на це, вони виготовляються з якісних матеріалів і не втрачають свого вигляду протягом багатьох років. Завдяки використанню для освітлення полотна джерел світла з низьким енергоспоживанням, ви також зможете заощадити гроші на комунальні послуги.

Додаткові властивості
Як і інші види натяжних стель, плівки мають властивість затримувати воду, поглинати звукові хвилі, затримувати потоки теплого і холодного повітря, не піддаються негативному впливу вологості.

Варто звернути увагу, що при виборі парящої стелі необхідно дивитися на дизайн приміщення. Наприклад, така стеля не підходитиме до античного стилю, бароко або кантрі.

Якщо Ви вирішили оновити дизайн вашої квартири або шукаєте варіанти для облаштування нового житла, обов'язково зверніть увагу на парящі натяжні стелі, які пропонує наша компанія. У нас ви можете замовити не тільки якісне та надійне полотно стелі, але й установку. Як відомо, від правильного монтажу залежить зовнішній вигляд стелі, а саме наявність на ньому зморшок і складок, гладкість поверхні і т.д. Якщо у вас немає досвіду встановлення ПВХ-плівок, скористайтеся нашими послугами. Ми пропонуємо оптимальне поєднання ціни та якості на товари та послуги, і, головне, надаємо гарантію на 12 років.

Інші види натяжних стель
Вибирайте, що вам до душі
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи