Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Матові натяжні стелі

Матові натяжні стелі є практичним та стильним рішенням для оформлення інтер'єру. Ця фактура ідеально підходить для будь-якого дизайну та стилю завдяки своєму мінімалістичному зовнішньому вигляду. Матова натяжна стеля має ідеально рівну поверхню, яка прикрасить будь-яке приміщення. Такі стелі встановлюють у приватних будинках, квартирах, ресторанах, кафе та інших закладах.

Завдяки своїй текстурі, натяжна стеля матової текстури не відбиває світло, як, наприклад, глянцевий, а легко розсіює його по своїй поверхні. Завдяки цій властивості цей вид стель часто використовують для монтажу в спальнях і дитячих кімнатах, щоб створити атмосферу спокою і умиротворення.

Незважаючи на це, матове полотно також часто використовують для віталень та святкових залів. Фактура стелі має ще одну важлива для таких приміщень властивість - вона не відволікає увагу від елементів декору та меблів. Якщо ви хочете підкреслити саме гарнітур та оздоблення кімнати, встановлення матової натяжної стелі буде ідеальним рішенням.

Біла матова натяжна стеля є класикою серед усіх видів та фактур натяжних стель. Якщо Вам подобається консервативний стиль в інтер'єрі, така стеля ідеально поєднуватиметься з ним. Оксамитове полотно виглядає дуже акуратно і надає приміщенню особливого шарму, який можна акцентувати за допомогою додаткових елементів освітлення.

Інші кольори матової натяжної стелі також виглядають в приміщеннях дуже оригінально і гармонійно. Щоб правильно вибрати відтінок полотна, потрібно звернути увагу на колір стін та меблів. Підібрати відповідний для Вашого інтер'єру колір стелі, Вам допоможе дизайнер або Ви можете звернутися за порадою до персоналу нашої компанії.

Окрім створення гарного інтер'єру в приміщенні, матові натяжні стелі мають інші властивості. З їх допомогою Ви зможете сховати нерівності, які часто бувають у старих будинках. Також вони відмінно приховують предмети комунікації, такі як кабелі, проводки, труби і т.д.

Завдяки стійкості та міцності, ПВХ-плівка може витримати великий об'єм води. Здавалося б, що така властивість зовсім не має значення для квартири. Але якщо сусіди зверху затоплять Ваше житло або між поверхами прорве трубу, то полотно затримає воду. Таким чином, Ви будете врятовані від псування майна. Також натяжна стеля актуальна для тих, хто мешкає на останньому поверху будівлі. Полотно вбереже Ваші меблі у разі протікання даху.

Багато хто вважає, що матові натяжні стелі сприяють розвитку цвілі. Однак це не так. Завдяки своїй текстурі та складу, полотно запобігає утворенню та розмноженню цвілі та грибка.

Здавалося б, тонка ПВХ-плівка не здатна затримувати сторонні звуки та температуру, але вона чудово справляється з цим завданням. Полотно створює додатковий звуко- та терморегуляційний шар. Гучні розмови сусідів стають практично не чутними, а тепло в квартирі добре зберігається в зимовий період.

Ще однією перевагою матової натяжної стелі є простота в установці. Приміщенню не потрібна попередня підготовка, як і полотну. Монтажні роботи проводяться дуже швидко.

Оскільки оксамитова текстура полотна не відображає предметів і світла, такий тип стель не використовують для зорового збільшення висоти приміщення. При встановленні його в кімнаті з низькими стелями необхідно враховувати факт, що для монтажу полотна потрібно кілька сантиметрів місця. Таким чином, приміщення може здаватися ще нижче.

Зважаючи на те, що матові натяжні стелі міцні та стійкі, вони не втрачають свого вигляду протягом багатьох років. Може здатися, що ціна на якісні натяжні стелі трохи завищена, проте вона оптимально співвідноситься з якістю полотна. Завдяки всім своїм властивостям вони прослужать довго і у Вас не виникне необхідності змінити їх. Оскільки мінімальний термін експлуатації становить 10 років, інвестиція саме у цей вид стелі буде дуже вигідною.

Ще одна позитивна якість матової натяжної стелі полягає в тому, що полотно не вбирає запахів. Така властивість дуже важлива при встановленні конструкції на кухні або в їдальні. Якщо така стеля замажеться краплями жиру або іншими субстанціями, його можна дуже легко очистити за допомогою м'якої губки та теплої води. При сильних забрудненнях використовується рідина для миття скла. Ця характеристика якісно виділяє натяжні стелі на тлі всіх інших видів, зокрема гіпсокартонних. Варто звернути увагу на факт, що для очищення стелі не можна використовувати агресивні хімічні препарати, інакше полотно може бути пошкоджене.

Цей тип стель є абсолютно безпечним для здоров'я людини. Полотно не виділяє хімічного запаху чи шкідливих речовин у повітря. Бренд, полотна якого ми встановлюємо, має сертифікати якості та екологічності.

Порахуйте вартість натяжної стелі за допомогою нашого онлайн калькулятора ціни!
Інші матеріали натяжних стель
Вибирайте той, що вам до вподоби
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи