Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Глянцеві натяжні стелі

Глянцеві натяжні стелі вже давно вважаються класикою. Такі стелі можна зустріти у приватних будинках, квартирах, ресторанах та заміських комплексах. Конструкція таких стель досить проста і не вимагає багато часу для встановлення. Без перебільшень можна стверджувати, що лакові натяжні стелі є найпопулярнішими серед клієнтів.

Як глянцевим стелям вдалося знайти таку увагу від замовників? Ось кілька факторів, які пояснюють це:

Універсальність
Глянцеву стелю можна встановити практично в будь-якому приміщенні. При цьому полотно добре поєднуватиметься з будь-яким дизайном кімнати.

Стійкість
Даний вид стель є класичним прикладом стійкості стель із ПВХ-плівки. Вони можуть витримати величезний об'єм води, що є дуже актуальним для багатоквартирних будинків. Затоплення квартир сусідами зверху трапляються досить часто. Встановивши глянцеву натяжну стелю, можна забути про проблему намокання меблів та предметів декору внаслідок потопу. Полотно затримає воду та врятує власника від неприємної ситуації.
Натяжним стелям також властива волого- і термостійкість. Можна без побоювань встановлювати таке полотно на кухні або у ванній, воно не зіпсується і не зморщиться.

Унікальність
Напевно, більше жоден вид стелі не має такої вираженої здатності зорово підвищувати висоту приміщення. Така оптична ілюзія створюється завдяки властивостям глянсового полотна. Ця характеристика є особливо актуальною для квартир з низькими стелями. Натяжна стеля з глянцю здатна оновити та освіжити будь-яку кімнату.

Зонування
За допомогою глянцевих натяжних стель можна візуально поділити місце в приміщенні на кілька зон.

Ефект додаткового освітлення
Завдяки можливості відбивати предмети і світло, глянцевий тип стель відмінно підходить для чорних приміщень. Відображення штучного джерела світла на полотні допомагає досягти приголомшливого ефекту.

Простий монтаж
Ці стелі є одними з найбільш швидко встановлюваних. Якщо монтаж проводять кваліфіковані спеціалісти, процес триває кілька годин.

Простий догляд
Глянцеві плівки мають антистатичний ефект, що запобігає накопиченню пилу. Це особливо важливо для людей, у яких часто бувають алергії, оскільки в пилу можуть накопичуватися та зберігатися потенційні алергени. Якщо все ж таки виникає необхідність протерти полотно стелі, це можна з легкістю зробити за допомогою вологого або сухого шматка тканини.

Довговічність
Плівкові стелі характеризуються дуже високим рівнем стійкості до впливу негативних зовнішніх факторів. Вони не втрачають зовнішній вигляд та властивості при впливі на них високих та низьких температур, а також вологості.

Колір стелі відіграє важливу роль при оформленні кімнати. Для деяких стилів підійде класичний білий або чорний, для інших яскравіші та насиченіші кольори. У нашому асортименті знаходиться безліч відтінків натяжних глянцевих стель. Який би не був задум дизайнера з оформлення інтер'єру, наші спеціалісти зможуть підібрати потрібний відтінок полотна.

Щоб оцінити всі переваги натяжних глянцевих стель, рекомендуємо Вам зробити замовлення у компанії, яка має досвід роботи в даній сфері та має позитивні відгуки від клієнтів. Саме такою є компанія Mirem.

Хоча зараз на ринку глянцевих натяжних стель є дуже багато пропозицій, не всі компанії гарантують якість і надійність своїх продуктів. Щоб не опинитися в неприємній ситуації і не згаяти гроші і час, звертайтеся в нашу компанію. Ми запевняємо Вас в якості наших натяжних стель, а також надаємо гарантію на 12 років. Оскільки ми співпрацюємо з найкращими європейськими виробниками, у нас не виникає жодних сумнівів, пов'язаних із довговічністю та якістю стель.

Наші фахівці зі встановлення стель мають багаторічний досвід роботи та можуть провести монтаж полотен навіть у тих приміщеннях, за які не візьмуться інші фірми. Майстри проводять установочні роботи якісно та точно, а сам процес займає мінімум часу.

Порахуйте вартість натяжної стелі за допомогою нашого онлайн калькулятора ціни!
Інші матеріали натяжних стель
Вибирайте той, що вам до вподоби
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи