Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Про нас

Компанія Mirem заснована у 2017 році. Ми підходимо до своєї справи з душею та любов'ю. Починаючи з підходу до клієнтів, а також від якості матеріалу, який ми використовуємо в роботі. І закінчуючи відбором людей, яких наймаємо до себе в команду.

Ми робимо натяжні стелі в Києві та області, використовуючи тільки алюмінієвий профіль та якісні натяжні полотна, зроблені за найкращими європейськими технологіями. Тому впевнено даємо гарантію до 12 років.

У нас ви знайдете різноманітність фактур та кольорів: глянсові полотна, матові, сатинові, натяжні стелі з тканини, зоряне небо та натяжні стелі з фотодруком. Ми робимо як прості однорівневі, так і багаторівневі стелі складних форм. Одним словом, з натяжними стелями та нашою командою – немає жодних обмежень для вашої фантазії!


Телефонуйте або пишіть – ми допоможемо створити ваш унікальний інтер'єр.
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Наші клієнти люблять нас
  • Марина Грицай
    Величезне спасибі компанії Mirem за оперативну, якісну роботу. Монтажники просто розумнички. Робили швидко, злагоджено. Робили кухню і кімнату. Технолог запропонував приголомшливу люстру (якою і я і дитина залишилися задоволені) з підсвічуванням та нічником. Профіль алюмінієвий ;), полотно дійсно без запаху.Ціна-якість. Загалом ДЯКУЮ величезне за таку красу. Однозначно рекомендую!!!!!
  • Ярослав Гаврилюк
    Велике спасибі компанії за виконану роботу. З цією компанією розпочав співпрацю на початку 2019 року і поступово з їх допомогою робив натяжні стелі по всій квартирі. Дуже професійний та дружній підхід. Все робилося вчасно і дуже якісно. Якість дуже хороша. Раджу!!!
  • Альона Кухар
    Уклали договір з Mirem минулого тижня, на заміри приїжджав Костянтин – окреме йому спасибі! Днями стелю встановили. Хлопці приїхали у призначений час, зробили все дуже швидко, акуратно та якісно! Велика подяка їм за виконану роботу:) Якщо потрібна натяжна стеля, то тільки Mirem!)
Дивитись усі відгуки про нас від щасливих власників натяжних стель