Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Натяжні стелі з фотодруком

Натяжні стелі з фотодруком – це ідеальне рішення для приміщень, власник яких хоче підкреслити свій індивідуальний стиль та виділити свою квартиру чи будинок серед інших. Встановивши натяжні стелі з малюнком, Ви зможете втілити свої дизайнерські ідеї в життя, створивши при цьому унікальний і ексклюзивний інтер'єр. Герой мультфільмів для дитячої, морські хвилі для спальні, нескінченне поле тюльпанів для вітальні чи рум'яна випічка для кухні – тепер це можливо!

Ще кілька років тому можливості встановити стелю із малюнком не існувало. Сьогодні ж є шанс створити щось, що продемонструє ваш неповторний погляд на оформлення інтер'єру. У нашій галереї знаходиться більше мільйона зображень, і ми впевнені, що навіть найвибагливіший клієнт знайде те, що припаде йому до смаку. Фотодрук на натяжних стелях – це дизайнерське рішення майбутнього!

Процес створення стель з друком фото

Для того, щоб створити натяжну стелю з фотодруком, потрібно застосувати широкоформатний принтер і спеціальні сольвентні чорнила. Клієнт вибирає ілюстрацію, що йому сподобалася, після чого відповідний персонал запускає процес друку. В основному наносити малюнок можна на матове, сатинове, тканинне або глянсове полотно. Завдяки своїй текстурі ці матеріали дуже добре підходять для друку, малюнок виходить точним і чітким, а кольори не спотворюються.

Після нанесення малюнка на полотно, йому потрібний деякий час, щоб висохнути. Потім майбутня натяжна стеля з малюнком готова до встановлення.

Здається, що процедура нанесення фотодруку на натяжні стелі дуже проста і не потребує особливих зусиль та знань. Однак це не так. Для створення якісного продукту потрібна відповідна техніка, висококласне полотно, спеціально навчений персонал, а також зображення високої роздільної здатності. На жаль, не всі фірми володіють таким набором техніки та матеріалів, тому радимо вам звернутись до перевіреної компанії. Саме такою є фірма Mirem.

Наші переваги

Наша фірма має масу переваг, що якісно виділяє її на фоні конкурентів. Ми отримуємо величезну кількість позитивних відгуків, що є для нас найкращою мотивацією розвиватися та вдосконалюватись.

Ми використовуємо лише якісні матеріали
Для створення гарної стелі з фотодруком потрібна насамперед якісна техніка. Саме тому ми використовуємо останні моделі принтерів і постійно перевіряємо їхню справність. Також, для друку ми застосовуємо висококласні сольвентні чорнила. Головна їхня перевага полягає в тому, що вони екологічно чисті, нетоксичні та повністю безпечні для здоров'я людини. Крім того, їм не властивий неприємний хімічний запах, що дуже важливо при оформленні дитячої чи спальної кімнати. На малюнок, надрукований сольвентним чорнилом, не впливає вологість приміщення. Він також не вигорає, не втрачає яскравості та насиченості.
Малюнок наноситься на полотно найвищої якості. Йому характерні такі параметри як міцність, антистатичність, волого- та вогнестійкість, екологічність, довговічність та інші.
Таке поєднання нових технологій, висококласних фарб та полотна дозволяє створити якісний продукт, аналогів якому немає на ринку натяжних стель в Україні.

Великий вибір дизайнів
Для того, щоб наші клієнти точно змогли знайти те, що гармонійно поєднуватиметься з інтер'єром їхнього дому, ми створили базу з величезної кількості зображень. Ви здивуєте гостей, продемонструвавши свою оригінальність за допомогою стелі з фотодруком. Встановлюючи стелі з фотодруком, Ви можете бути впевнені в ексклюзивності та неповторності Вашого дизайну. З нашого досвіду знаємо, що випадки, коли клієнти вибирали однакове зображення для оформлення стелі вкрай рідкісні. Якщо Ви не зможете самостійно визначитися з вибором малюнка, наші фахівці з радістю Вам допоможуть.

Якісний монтаж
Безумовно, від правильної установки будь-якого виду натяжної стелі залежить його зовнішній вигляд та довговічність. Це правило дуже важливе у випадку натяжних стель з фотодруком. При неправильному монтажі малюнок може бути асиметричним і нерівним. У такій ситуації полотно буде зіпсоване і повторно встановити стелю не вдасться.
Наші фахівці з монтажу мають величезний досвід роботи та постійно проходять курси підвищення кваліфікації. Завдяки цьому фахівці фірми Mirem завжди встановлюють стелі ідеально рівно і акуратно.Як вибрати зображення для стелі

Стелі з друком малюнків чи фото допоможуть Вам не лише прикрасити Вашу оселю, але й оновити інтер'єр. Психологи вважають, що таке незвичайне дизайнерське рішення допоможе Вам пережити певні емоції, залежно від типу та кольору малюнка. Наприклад, спокійне бірюзове море сприяє настанню стану спокою та умиротворення, яскраві квіти сприятимуть припливу енергії, смарагдовий ліс допомагає продуктивно вчитися.

При виборі зображення на цей тип стель можна скористатися допомогою дизайнера, який зможе правильно підібрати картинку до дизайну приміщення. Це важливо, оскільки термін експлуатації натяжної стелі з фотодруком становить щонайменше 12 років. Якщо Ви не плануєте змінювати стелі багато років, Вам потрібно дуже добре обміркувати тематику, зовнішній вигляд, колір і насиченість зображення. Наприклад, для вітальні краще вибирати елегантні візерунки, які доповнять інтер'єр та створять святкову атмосферу. Для кухні вибирають малюнки, які стимулюють апетит та збігаються з кухонною тематикою. Це можуть бути кавові зерна, овочі, фрукти та інше. Що стосується ванної кімнати, то тут можна дозволити собі пофантазувати. Доречними будуть морські краєвиди, сонячне небо, квітучий садок. Ми часто отримуємо питання від клієнтів, пов'язаних із встановленням стель з фотодруком у ванній кімнаті. Деякі вважають, що фарба не витримає впливу температури та водяної пари. Однак запевняємо Вас, що завдяки високоякісним матеріалам, які використовує наша фірма, малюнок на стелі у ванній протягом багатьох років не втратить свою яскравість, колір не спотвориться, а сама ПВХ-плівка не зморщиться.

У нашому арсеналі знаходиться безліч малюнків на будь-яку тематику, наприклад, хмарне або безхмарне небо, фотографії космосу, різні орнаменти, дика природа і тварини, живопис та інше. До кожного малюнку потрібно підібрати правильний тип полотна. Наприклад, пейзажі та живописні картини краще зображати на глянсових поверхнях, ієрогліфи, орнаменти та візерунки підходять для нанесення на сатинові та глянцеві полотна. При виборі фактури полотна та кольору майбутнього роздрукованого зображення обов'язково потрібно звернути увагу на текстуру та колір меблів. Важливо, щоб відтінки поєднувалися і не були різко контрастними, оскільки це може зіпсувати загальний інтер'єр приміщення.

Якщо Ви вже вирішили, що натяжні стелі з фотодруком це те, що Ви шукаєте, зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, і наші менеджери дадуть відповіді на всі Ваші запитання.
Інші види натяжних стель
Вибирайте, що вам до душі
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи