Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Натяжні стелі Хмари

Натяжні стелі Хмари давно завоювали популярність серед наших клієнтів. Вони універсальні, практичні, довговічні та при цьому естетичні. Ідеально рівна та гладка поверхня приховує будь-які недоліки площини під нею. Крім того, існує десятки видів стель, що відрізняються конструкцією, кольором, фактурою. Натяжну стелю можна підібрати під будь-який дизайн, і зробити приміщення гармонійним і вишуканим.

Одним з дуже затребуваних типів конструкцій є натяжна стеля з хмарами. Його особливість полягає в тому, що на ПВХ-плівці зображено блакитне літнє небо з білими хмарами. Якщо Ви постійно знаходитесь в офісі, у Вас немає можливості проводити час на відкритому повітрі та дивитися на небо, стелі з хмарами це те, що Вам потрібне. Тільки уявіть: Ви повертаєтеся додому та відпочиваючи розглядаєте синю гладь. При цьому зовсім не важливо, яка погода та сезон за вікном. Натяжна стеля із зображенням хмар підійде для тих, хто працює з дому, адже він створює спокійну атмосферу та зменшує рівень стресу.


Переваги натяжних стель з хмарами

Як і будь-який інший вид стель, натяжна стеля Небо має цілу низку переваг:

Універсальність
Дизайн натяжної стелі добре поєднуватиметься з абсолютно будь-яким стилем. Такі стелі можна встановити як у приватних будинках, так і в комерційних закладах (кафе, спортзалах, ресторанах).

Легкість в експлуатації
Натяжні стелі мають спеціальне антистатичне покриття, завдяки чому не притягують пил. Якщо виникає необхідність протирати полотно, це можна з легкістю зробити за допомогою вологої м'якої губки або шматка тканини. Важливо не використовувати очищення агресивних хімічних засобів, оскільки вони можуть пошкодити полотно.

Екологічність
Натяжні стелі із зображенням неба, які пропонує наша компанія, є екологічно чистими та нетоксичними. Вони абсолютно нешкідливі для здоров'я Вашої родини.

Стійкість та довговічність
Наші стелі зроблені з висококласних матеріалів, вони волого- та термостійкі. Така комбінація дозволяє полотну не втрачати свого вигляду протягом багатьох років.

Звуко- та термоізоляція
Завдяки своїй структурі, стелі з ПВХ-плівки мають унікальну властивість затримувати звукові хвилі та потоки теплого чи холодного повітря.

Реалістичність зображення
Ви будете приємно здивовані тим, як точно малюнок на полотні передає кольори і навіть атмосферу неба.

Заспокійливий ефект
Позитивний на психіку людини ефект неба з хмарами давно доведений світилами світової психології. Встановивши натяжну стелю з хмарами, Ви відчуєте покращення емоційного стану вже за тиждень. Ця картина допоможе розслабитись після важкого робочого дня або важких переговорів.

Якщо Ви оцінили всі переваги натяжних стель із зображенням неба, звертайтесь до нашої компанії для оформлення замовлення. Зв'яжіться з нами за номером телефону, який вказаний на сайті, і наші консультанти дадуть відповіді на всі Ваші запитання!

Порахуйте вартість натяжної стелі за допомогою нашого онлайн калькулятора ціни!
Інші матеріали натяжних стель
Вибирайте той, що вам до вподоби
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи