Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Тканинні натяжні стелі

Останнім часом тканинні натяжні стелі мають надзвичайну популярність. Цей факт не викликає ні краплі здивування, адже такі стелі мають не тільки вишуканий і привабливий зовнішній вигляд, але й відрізняються високим рівнем стійкості до механічних пошкоджень.

Тканинні стелі з'явилися на ринку відносно недавно, але дуже швидко встигли завоювати довіру клієнтів. Вартість тканинних стель може перевищувати вартість звичайних стель з ПВХ-плівки в 2-3 рази. Незважаючи на цей факт, на них високий попит.

Серед виробників натяжних стель із тканини існує обмежена кількість компаній, які пропонують справді якісний товар. Спеціалісти нашої компанії дуже ретельно підходять до вибору партнерів. Ви можете бути впевнені, що замовивши у нас, Ви отримаєте якісні натяжні стелі з тканини від кращого виробника.

Тканинні стелі Clipso, які ми пропонуємо, виготовляються в Західній Європі. Їхня якість підтверджена величезною кількістю сертифікатів, а також бренд отримав безліч нагород та призів на європейських конкурсах. Продукт є дуже міцним і стійким полотном, яке має яскраво виражену текстуру. Асортимент нараховує сотні кольорів і відтінків, а також має додаткові звуко- та теплоізоляційні характеристики.
Тканинні стелі мають масу переваг, ми хотіли б виділити основні з них:

Безпека

Наші клієнти ставлять багато питань, пов'язаних з екологічністю та безпекою тканинних натяжних стель. Так, полотна виготовлені із синтетичних матеріалів у багатьох викликають недовіру, особливо якщо йдеться про встановлення стелі в дитячій. Але правда полягає в тому, що тканинні стелі абсолютно не завдають шкоди здоров'ю людини, вони не виділяють токсичних речовин або неприємного запаху в повітря приміщення. Можемо з упевненістю сказати, що тканинна натяжна стеля набагато безпечніша за побілений гіпсокартонний.

Довговічність

Рисою, що відрізняє тканинні натяжні стелі від інших видів, є високий рівень зносостійкості. При правильному монтажі на полотні стелі не з'являться зморшки і складки, навіть після багатьох років експлуатації. Важко повірити, але стелі можуть прослужити 15-20 років, що повністю виправдовує інвестицію в них.

Крім того, такі стелі витримують великий об'єм води. У разі, якщо сусіди поверхом вище затоплять Вашу квартиру, Вам не доведеться переживати з приводу псування меблів, елементів декору та решти майна. Натяжні стелі затримають воду і врятують предмети, розташовані в житлі.

Практичність та стійкість

Як ми вже з'ясували, тканинним натяжним стелям не страшні потопи. Але це не найголовніша їхня перевага: якщо Ви встановите такі стелі, їм не зашкодить ні кинутий дитиною м'яч, ні корок від новорічного ігристого, що вилетіла вгору. А все тому, що міцні матеріали та сила натягу захищають полотно від механічних пошкоджень.

Вогнестійкість

Тканина натяжних стель відповідає всім нормам та вимогам пожежної безпеки. Матеріали, з яких виготовлені стелі не підтримують процес горіння. Така характеристика дуже важлива для багатоповерхових та багатоквартирних будинків.

Легка установка

Процес монтажу тканинної натяжної стелі займає мінімум часу. Завдяки поліуретановому покриттю тканина швидко приймає потрібну форму. Хоча установка такого виду стелі досить проста, особливо в порівнянні зі стелею з плівки ПВХ, ми радимо довірити цю справу професіоналам. Від правильного монтажу залежить подальший вигляд та стійкість натяжної стелі, і при скоєнні найменшої помилки під час процесу монтажу можна зіпсувати полотно.

Термостійкість

Якісні тканинні натяжні стелі мають таку особливу характеристику як стійкість до температур. Полотно не тільки не втрачатиме свого зовнішнього вигляду при впливі гарячих або холодних потоків повітря, але й затримуватиме їх. Це особливо актуально для зимової пори року, коли дуже важливо зберегти тепло у квартирі.

Повітрообмін

Хоча серед населення існує стереотип, що будь-який із видів натяжних стель не пропускає повітря, це переконання не відповідає дійсності. Спеціальна структура тканинних стель дозволяє їм "дихати", внаслідок чого відбувається обмін повітря між простором під та над плівкою. В результаті Ви будете позбавлені таких проблем як грибок і пліснява, а в приміщенні не створюватиметься парниковий ефект. Крім того, завдяки антистатичним елементам у складі тканини, стеля не притягуватиме пил. У зв'язку з цим установка тканинної стелі доцільна у приміщеннях з підвищеними санітарними нормами, наприклад, у дитячих садках, школах, лікарнях, амбулаторіях та інших.

Якщо Ви оцінили всі переваги стель, які ми пропонуємо, рекомендуємо Вам зв'язатися з нашими співробітниками по телефону та оформити замовлення. Ми маємо широкий асортимент виробів, ми пропонуємо навіть натяжні стелі під фарбування. У нас Ви знайдете тканинні натяжні стелі, ціна яких Вас приємно здивує.

Замовляючи тканинну натяжну стелю, Ви отримаєте стильний, елітний та якісний продукт, який підходить для встановлення як у житлових, так і у комерційних чи корпоративних приміщеннях. Наші співробітники проведуть висококласний монтаж замовленої Вами стелі та ознайомлять Вас з особливостями експлуатації. Ми гарантуємо високий рівень обслуговування, а також якість та надійність продукту.

Порахуйте вартість натяжної стелі за допомогою нашого онлайн калькулятора ціни!
Інші матеріали натяжних стель
Вибирайте той, що вам до вподоби
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи