Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Сатинові натяжні стелі

Сатинові натяжні стелі виглядають дуже вишукано та витончено. Властиве їм перлове покриття надає приміщенню елегантності та свіжості, підкреслює витонченість інтер'єру та красу предметів декору.

Ми запевняємо, що біла натяжна стеля підійде абсолютно до будь-якого стилю: від класики до модерну. Саме з цієї причини дана модель є найпопулярнішою. Сатин не має властивості сильно відбивати предмети, його поверхня це щось середнє між глянцевою та матовою текстурою. Саме тому сатин є більш універсальним та поєднується з будь-яким дизайном.

Сатинові натяжні стелі мають одну особливість, яка не має аналогів серед інших типів конструкцій. Відтінок полотна залежить від виду освітлення – природного чи штучного. Вдень, коли сонячні промені освітлюють приміщення, колір стелі здається натуральнішим і темнішим. У вечірній час доби, при використанні освітлювальних елементів, стеля має перламутровий відлив.


Вибір сатинової натяжної стелі

Щоб правильно підібрати стелю цього типу, потрібно звернути увагу на кілька деталей:

Колір

Як стверджують психологи, колір стін та стелі приміщення дуже сильно впливає на емоційний стан людини. У зв'язку з цим для спальні краще вибирати спокійні пастельні кольори, наприклад, молочний, айворі, оливковий, бежевий і т.д. Такі відтінки найкраще використовувати для дитячих ігрових кімнат. Для вітальні не варто вибирати чисто білу стелю, якщо стіни такого ж кольору. Це може спричинити візуальний ефект порожнього приміщення. Для кабінетів підійде коричневий колір стелі, для ванної - ніжно-блакитний, для кухні - світло-жовтий. Для кімнати, в якій Ви навчаєтесь або працюєте краще вибрати стелю зеленого кольору, оскільки він стимулює роботу мозку.

Об'єм приміщення

Потрібно звернути увагу, що натяжна стеля із сатину, на відміну від глянцевої, не має властивості візуально збільшувати розміри приміщення. Якщо Ваша кімната невелика, то в жодному разі не вибирайте сатинову стелю темного кольору, інакше вона здаватиметься ще меншою.

Якість

Якість є найголовнішим критерієм при виборі сатинової натяжної стелі, як втім і будь-якого іншого виду. На жаль, цей параметр неможливо перевірити до встановлення стелі. В даному випадку потрібно повністю покладатися на компанію, яка займається продажем полотен та їх монтажем. Щоб не втратити гроші та час, співпрацюйте лише з перевіреними фірмами, які дорожать своєю репутацією.

Компанія Mirem якнайкраще зарекомендувала себе на ринку. Ми отримуємо десятки позитивних відгуків від клієнтів, які оформляють у нас повторні замовлення та радять наші послуги близьким людям.

Ми забезпечуємо натяжні стелі найвищої якості, а наші майстри акуратно встановлюють їх. Ми регулярно проводимо акції та знижки, а наші клієнти завжди залишаються задоволеними. Щоб замовити сатинові натяжні стелі, зв'яжіться з нами по телефону і отримайте детальну консультацію від нашого висококваліфікованого персоналу.

Порахуйте вартість натяжної стелі за допомогою нашого онлайн калькулятора ціни!
Інші матеріали натяжних стель
Вибирайте той, що вам до вподоби
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи