Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Натяжні стелі 3D

Натяжні стелі 3D з'явилися на ринку відносно недавно, проте вони дуже швидко здобули симпатію клієнтів. Така популярність пояснюється тим, що цей вид стель може кардинально змінити інтер'єр приміщення, зробити його незвичайним, цікавим та привабливим.

Такий тип стелі можна встановити в будь-якому приміщенні, він чудово поєднується з величезною кількістю стилів. Особливістю натяжних 3D стель є їхня унікальна здатність створювати оптичну ілюзію 一 робити приміщення вище і більше. Стелі в 3D справляють враження, що намальована картинка об'ємна, а за межами стелі є додатковий простір. Такий прийом часто використовують дизайнери для оптичного збільшення маленьких квартир чи інших приміщень. 3D Натяжна стеля ідеально справляється з таким завданням.

Щоб створити якісні натяжні стелі, фотодрук 3D повинен наноситися висококласними фарбами, а роздільна здатність зображення має бути досить високою. Складається така конструкція із ПВХ-плівок, на яких друкується 3D зображення, та кількох профілів. Установку натяжної стелі краще доручити професіоналам, тому що від монтажу залежить подальший зовнішній вигляд полотна із зображенням та стійкість конструкції. При правильній установці натяжна стеля матиме гладку рівну поверхню, без зморшок і складок. Тільки в такому випадку зображена картинка буде симетрична і ефект 3D відповідатиме очікуванням.

Важливо, щоб малюнок на стелі гармонійно виглядав у інтер'єрі приміщення. Ось кілька рекомендацій щодо вибору зображення:

Поєднуйте стилі та кольори правильно
Навіть найкрасивіший малюнок буде виглядати недоречно, якщо він різко контрастуватиме або зливатиметься з кольором меблів та елементів декору. Наприклад, якщо в дитячій кімнаті розташовані салатові меблі, помаранчеві квіти на стелі будуть виглядати агресивно та недоречно.

Звертайте увагу на призначення кімнати
Завдяки великому вибору 3D малюнків можна підібрати зображення на будь-яку тематику. Для вітальні підійдуть абстрактні візерунки, для ванни пальмові гілки на тлі неба або морський пейзаж, для кухні 一 круасани і т.д.

Вибирайте зображення з високою роздільною здатністю
Від якості зображення залежить зовнішній вигляд стелі. У зв'язку з цим звертайте увагу на цю характеристику, тому що у разі малюнку з низькою роздільною здатністю фотодрук буде розмитим та спотвореним.

Співпрацюйте лише з перевіреними компаніями
Від фірми, яка реалізує замовлення, залежить якість та стійкість стелі. Перевіреною компанією із масою позитивних відгуків є фірма Mirem. Зв'яжіться з нами та ми допоможемо Вам оформити замовлення на натяжні стелі з ефектом 3D!

Інші види натяжних стель
Вибирайте, що вам до душі
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи