Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Додаткові конструкції натяжної стелі. Обхід шафи та ніші

Часто у наших клієнтів виникає питання – як бути з натяжними стелями, якщо вже стоїть шафа-купе. При чому, шафи-купи при цьому бувають як вбудовані, так і окремо стоячі.

Якщо у вас вже є шафа-купе, то встановлення натяжних стель – все одно не проблема. Хоча, безумовно, процес монтажу відрізнятиметься – як правило, він проходить у 2 етапи. Головне, поспілкуйтеся із технологом-замірником, який приїде до вас для безкоштовного заміру та вкажіть на розташування шафи-купе. Наш спеціаліст подивиться і порекомендує оптимальний варіант по монтажу натяжної стелі: це буде кріплення безпосередньо до шафи або кріплення стельовим профілем до базової стелі за контуром шафи. Навіть від цього залежить остаточна ціна натяжної стелі.

Після погодження ціни та підписання договору наші фахівці приступають до монтажу натяжної стелі. На першому етапі встановлюється профіль по периметру приміщення та по контуру шафи-купе. Що важливо – лінія може бути абсолютно будь-якої форми, тому форма шафи для нас не перешкода. Ну а на другому етапі монтажу натяжної стелі відбувається вже натяжка безпосередньо полотна.

Порахуйте вартість натяжної стелі за допомогою нашого онлайн калькулятора ціни!
Інші види натяжних стель
Вибирайте, що вам до душі
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Приклади цін
Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
Спальня
Прямокутник
3275 грн.
Площа: 9 кв.м
Периметр: 12 м
Кути: 4 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Зал
Коло
2604 грн.
Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
Периметр: 6,3 м
Кути: 0 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи
Прихожа
Багатокутник
3674 грн.
Площа: 9,5 кв.м
Периметр: 14 м
Кути: 6 шт.
Освітлення: 1 точка
Монтажні роботи