Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Mirem - учасник програми єВідновлення

Компанія Mirem є учасником програми єВідновлення - програми допомоги від держави для власників житла, пошкодженого або зруйнованого через бойові дії.

Ознайомитись із детальними умовами участі у програмі єВідновлення ви можете ознайомитися за веб-сайті Дія за цим посиланням.

Якщо ви вже отримали гроші від держави, то можете замовити у нас натяжні стелі з монтажем.

Телефонуйте або пишіть – ми допоможемо вам відновити ваш інтер'єр або створити новий.
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
Наші клієнти люблять нас
  • Марина Грицай
    Величезне спасибі компанії Mirem за оперативну, якісну роботу. Монтажники просто розумнички. Робили швидко, злагоджено. Робили кухню і кімнату. Технолог запропонував приголомшливу люстру (якою і я і дитина залишилися задоволені) з підсвічуванням та нічником. Профіль алюмінієвий ;), полотно дійсно без запаху.Ціна-якість. Загалом ДЯКУЮ величезне за таку красу. Однозначно рекомендую!!!!!
  • Ярослав Гаврилюк
    Велике спасибі компанії за виконану роботу. З цією компанією розпочав співпрацю на початку 2019 року і поступово з їх допомогою робив натяжні стелі по всій квартирі. Дуже професійний та дружній підхід. Все робилося вчасно і дуже якісно. Якість дуже хороша. Раджу!!!
  • Альона Кухар
    Уклали договір з Mirem минулого тижня, на заміри приїжджав Костянтин – окреме йому спасибі! Днями стелю встановили. Хлопці приїхали у призначений час, зробили все дуже швидко, акуратно та якісно! Велика подяка їм за виконану роботу:) Якщо потрібна натяжна стеля, то тільки Mirem!)
Дивитись усі відгуки про нас від щасливих власників натяжних стель